Аудитори Житомирщини виявили втрат на суму понад 665 тис. грн у Радомишльському професійному ліцеї

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Радомишльський професійний ліцей» за період з 01.01.2016 по 31.12.2019, та виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 665 тис. грн.

 

  Через неналежний внутрішній контроль за дотриманням порядку проведення операцій з бюджетними коштами Ліцеєм проведено передоплату (авансовий платіж) за надані послуги з постачання пари та гарячої води без відображення в обліку та в звітності дебіторської заборгованості з порушенням законодавства на суму понад 486 тис. грн.

  Окрім того, навчальним закладом проведено оплату послуг з теплопостачання за завищеними тарифами на суму понад 97 тис. грн.

  За рахунок бюджетних коштів безпідставно здійснено видатки на харчування учнів навчального закладу, не віднесених до пільгових категорій, що призвело до витрат коштів на суму майже 64 тис грн.

  Ревізією виявлені й інші фінансові порушення, загальна сума яких становила майже 18 тис. грн.

  Завдяки ужитим заходам забезпечено усунення виявлених порушень на суму понад 498 тис. грн.

  Директору Ліцею надіслано обов’язкові для виконання вимоги про усунення виявлених ревізією порушень. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження про усунення порушень бюджетного законодавства.

  Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Новини Житомира

 

Прочитано 410 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework