Версия для печати

Селяни з Житомирщини звинувачують молокозавод у несплаті за поставлену сировину

  Господарський суд Хмельницької області розглядає ряд позовів до Староконстантиновского молочного заводу (входить в структуру ДК «Укрпродукт Груп») щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко селянами Хмельницької, Рівненської та Житомирської областей.

 

  Про це йдеться в матеріалах Реєстру судових рішень, пише agroreview.com з посиланням на Latifundist.com.

  Позивачем за даними справами виступає Перший національний аграрний кооператив (ПНАК), до складу якого входить майже 26 тис. господарств.

  ПНАК звертає увагу суду, що завод ухиляється від погашення боргу, стосовно нього відкрито ряд виконавчих проваджень. Виходячи з цього, необхідно накласти арешт на грошові кошти підприємства, що знаходяться у всіх банківських або інших фінансових установах.

  «Між «Староконстантиновским молочним заводом» та Першим національним аграрним кооперативом були укладені договори на поставку молока. За період з лютого по листопад 2017 року на завод було поставлено селянське молоко на суму 109,4 млн грн. Проте завод не сплатив всю суму. На сьогодні завод заборгував кооперативу і селянам 22,8 млн гривень», — прокоментували в ПНАК.

Новини Житомира

 
Прочитано 730 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии