На Житомирщині планують ввести нові біотехнології та вирощувати енергетичну вербу

  На Житомирщині планують підвищити рівень енергоефективності, використовуючи нові підходи у сфері біоенергетики, зокрема, вирощуючи енергетичну вербу.

 

  Відповідні зміни до плану заходів на 2018-2020 роки у рамках Стратегії розвитку області затвердили депутати під час останньої сесії обласної ради 7 березня, передає прес-служба облдержадміністрації. 

  «На Житомирщині постійно підвищується рівень енергоефективності, знаходимо якісь нові підходи. Внесені зміни у Стратегію розвитку області необхідні для того, щоб інвестори могли на території області займатися виробництвом біопалива. Зокрема, серед новітніх заходів – є бажаючі займатися вирощуванням енергетичної верби», – розповідає заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Тетяна Варема.

  За її словами, вже найближчим часом відбудуться зустрічі з представниками громад, які можуть запропонувати ділянки, та інвесторами, що планують займатися вирощуванням енергетичних рослин.

  Крім того, що використання нових підходів до біоенергетики дозволить зменшити знищення лісів, використовуючи енергетичні рослини, сільськогосподарські та лісогосподарські відходи, це дасть можливість зменшити викиди забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

  Так, використання біоенергетичних технологій у теплопостачанні області дозволить модернізувати об’єкти теплоенергетики і використовувати 610 тисяч тонн біомаси, що зменшить викиди у довкілля ртуті, метану та закису азоту, які утворюються при спалюванні природного газу.

 
Прочитано 584 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework